Prasa do oleju Alfa Senior Plus

1 999,00 zł
Ilość

 

Polityka bezpieczeństwa

 

Zasady dostawy

 

Zasady zwrotu

Zobacz film:

Alfa Senior Plus to innowacyjne urządzenie do przygotowywania olejów na zimno z pestek i nasion do domowego użytku polskiej marki Alfa. Uwaga!!! Polska prasa = polskie nazwy na przyciskach :)

Obsługa urządzenia jest bardzo prosta. Do kontroli pracy urządzenia wystarczają 3 przyciski, którymi zaczniemy pracę urządzenia, wstrzymamy ją lub w wypadku zbyt dużego rozmiaru nasiona cofniemy do powtórnego przerobienia żeby nie blokować pracy urządzenia.

Korzystanie z całego bogactwa składników zawartych w pestkach i nasionach zapewnia proces tłoczenia oleju na zimno. Samodzielne przygotowywanie olejów pozwala na otrzymanie zawsze świeżego oleju w ilościach, w których aktualnie potrzebujemy. Jedynym warunkiem jest dysponowanie nasionami czy pestkami, z których chcemy przygotować olej.

Urządzenie jest szczególne przydatne dla osób stosujących diety i chcących się zdrowo odżywiać. Pozostałości po łupinach możemy zmielić na ekologiczną mąkę lub wykorzystać do dekoracji domowych wypieków.

Oleje samodzielnie wytłoczone możemy wykorzystać w następujący sposób:

Kuchnia: olej od kiedy tylko go wynaleziono stał się niezbędnym składnikiem wielu dań i potraw.

Służy m.in. do: gotowania, smażenia, sosów, potraw z owoców i warzyw, duszenia mięs, przygotowywania deserów.

Pielęgnacja ciała: olej jest wykorzystywany do zabiegów pielęgnacji ciała. Substancje odżywcze, które zawiera mają bardzo korzystny wpływ na naszą skórę. Stosuje się go do masażu ciała i twarzy oraz pielęgnacji włosów, paznokci i rzęs.

Medycyna: Efekty leczenia olejem są znane już od wielu lat. Najczęściej wykorzystywany do leczenia problemów z cholesterolem. Możemy go również stosować do: regulacji trawienia, leczenia stanów zapalnych oraz problemów żołądkowych.

Skład zestawu: silnik, wał ślimakowy, tuleja, pojemnik górny, pokrywa, pojemnik na olej, pojemnik na wytłoki, kabel zasilający, instrukcja obsługi w języku polskim, rękawica ochronna, wycior do czyszczenia tulei, nożyk do udrażniania szczelin w obudowie wału tłoczącego.

200 Przedmioty

Specyficzne kody